SAMSUNG LFD LH55UMHHLBB/EN (UM55H-E) 55"/500nits/24/7

  • Tato položka v tuto chvíli není skladově dostupná.
62 342 Kč ( včetně DPH ) 51 522 Kč ( bez DPH ) cena již zahrnuje RP a AO dostupnost:
  • Záruka prodávajícího:
  • #146788Kód systému:
  • LH55UMHHLBB/ENKód výrobce:
Video stěna Samsung je vybavena šířkou 1,7 mm, která minimalizuje vizuální rozptýlení obrazových stěn. Displej vytváří obraz na více obrazovkách bez přerušení, podmanivý a působivý k zákazníkům.
V kombinaci s neoslňujícím panelem je obrazovka s extrémně úzkým rámečkem obrazovky navržena tak, aby pomohla podnikům vytvářet nezapomenutelnou prezentaci obsahu i za okolního světla. Tento panel rovnoměrně rozděluje světlo na celou obrazovku, čímž eliminuje oslnění a zároveň zachovává přesnost obsahu.
Video stěna Samsung nabízí výkonné sledování UHD s minimálním úsilím nebo dodatečným vybavením. Jako první v oboru má konfiguraci stěn až 5x5 založenou na použití portů DisplayPort 1.2 a HDMI, displej může promítat obsah UHD na více obrazovkách současně.
Vícekanálová procesní kalibrace společnosti Samsung nastavuje obrazové stěny na stejnoměrný jas a barvu na více displejích. Uživatelé mohou také spravovat jas a barevnost stejnoměrností pomocí softwaru Samsung Color Expert Pro, výkonného softwarového programu.
Extrémně úzké video stěny Samsung jsou konstruovány pro dlouhodobý výkon, což eliminuje náklady na údržbu.
Je navržen tak, aby udržoval výkon v různých podmínkách vnitřního prostředí. Video stěna Samsung přináší úžasný zážitek ze sledování se zvýšeným poměrem kontrastu a jasu. S nepřetržitým provozem 24/7 poskytuje displej živý a spolehlivý obsah pro každou potřebu firmy.
Uživatelsky přívětivé speciální držáky na stěnu zajišťují snadnou instalaci video stěn minimálními kroky. Podle velikosti rozměrů video stěny umožňuje montáž na stěnu uživatelům nejprve nainstalovat montážní lištu a zasunout do video stěny, což eliminuje únavné úsilí o měření a úpravu velikosti držáku na zeď.

Základní parametry

- úhlopříčka: 55"
- rozlišení: 1920x1080 (Full HD)
- jas (nit): 500
- doba provozu: 24/7
- kontrastní poměr: 4000:1
- doba odezvy: 8 ms
- VESA uchycení (mm): 600x400
- rozměry (ŠxVxH mm): 1211,6 X 682,4 X 96,3
- přehrávač: N/A
- hmotnost (kg): 21
- uložiště: N/A

Extrémní úzký rámeček
Podpora ACM (Advanced Color Management), Automatické přepínání a obnovení zdroje, Haze 25%, Teplotní snímač, RS232C / RJ45 MDC, Plug and Play (DDC2B), Video stěna (15x15 (OSD)), Video Wall Daisy Chain ), Otočný displej, zámek tlačítek, DP 1.2 Digital Daisy Chain (Podpora rozlišení UHD, podpora HDCP), aktualizace Smart F / W, hodinová baterie (80 hodinová údržba)